Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 112
  • EN
  • DE

Malowniczo położony pałac pośród drzew parkowych, to nie tylko wymarzone miejsce na przyjęcie weselne, ale również na wspaniały wypoczynek w pałacowych komnatach czy pośród parkowych drzew otaczających pałac.

Wyobraź sobie malowniczy azyl, który zapewnia niczym niezmącony spokój, byś mógł swobodnie zanurzyć się w pracy lub po prostu odpocząć. Miejsce, gdzie w pełni wykorzystasz dobroczynne działanie i odmładzającą moc relaksu. Otwórz oczy i ujrzyj Pałac przyjęć i wesel Balcerowo.

OTOCZENIE

Sala koncertowa

Nasza Sala Koncertowa otoczona wyjątkową zielenią, starymi, parkowymi drzewami, Pałacem Balcerowo i zabytkową oranżerią, to nie tylko wymarzone miejsce na przyjęcie w plenerze, ale również na konferencję, sympozjum, spotkanie integracyjne czy festyn rodzinny. Niewątpliwie Sala Koncertowa stanowi subtelne i delikatne tło również dla niezapomnianych przyjęć weselnych i dużych imprez okolicznościowych na ponad 500 osób.

Oranżeria

Zabytkowy budynek z 1872 roku pięknie odrestaurowany w której można zobaczyć egzotyczne kwiaty i drzewa owocowe (mandarynki, figi, cytryny, oliwki, pomarańcze). Idealnie sprawdzi się na kameralne uroczystości zaślubin lub degustację win czy nalewek. W połączeniu z otoczeniem zieleni i zabytkowego drzewostanu stwarza wyjątkowe miejsce do odpoczynku i sprzyja chwilowemu oderwaniu się od szarej codzienności.

Pałacowa winiarnia

Pałacowa Winiarnia to jeszcze jedno niezwykłe miejsce wprost stworzone do celebrowania chwil spędzonych w miłym towarzystwie. Kameralna atmosfera pałacowych podziemi oraz bogata oferta winnic Starego Kontynentu i Nowego Świata sprawiają, że łatwo tutaj stracić poczucie czasu. Mieszanka wszechobecnych antyków i dzieł sztuki tworzy atmosferę relaksu i nadaje wnętrzom przyjemny historyczny charakter.

Park

Podaruj sobie czas na ukojenie ciała, duszy i zmysłów zetkniesz się z tym co najpiękniejsze – naturą i tradycją. Na świeżym powietrzu, w cieniu parkowych drzew zorganizujmy dla Ciebie wymarzone Zaślubiny.
Adres
Pałac Balcerowo
ul. Wrzesińska 24
62-200 Gniezno
Kontakt